Wspólnota Mieszkaniowa ul.…

Admin
20.10.2015 19:07:40
Veri Code: 14C442
Posty: 62 #2191309
Ewa66 pisze:


Proponuję dobrze przemyśleć zachcianki,ponieważ na końcu możemy się bardzo zdziwić rachunkiem z administracji.


A ja chciałbym zaapelować o spokojne podejście do tematu, ponieważ wszyscy tutaj mieszkamy i sądzę że większość chce mieszkać w komfortowych i estetycznych warunkach.
Nie nazwałbym zatem usprawnień i INWESTYCJI... zachciankami. Są to właśnie INWESTYCJE, które posłużą na lata.

Zatem wystarczy po prostu policzyć.

Dla przykładu gabloty informacyjne mające kosztować 2300zł przy rozłożeniu kosztów na m2 wychodzi 20gr/m2 (opłaty, przecież, jednorazowej)

Oczywiście nie prowadzę żadnej agitacji w żadnym temacie. Podaję tylko przykład gablot dla obliczeń.
Piszmy o ważnych dla nas sprawach i nadajmy im właściwy bieg
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
rss · kontakt · załóż własne forum · TestHub.pl · korzystasz z forum? wesprzyj projekt!